10 valentýnských tipů

1.      Šperky. Nemusíte rozhodně utratit miliony, spíš si dejte záležet na tom, aby partnerce ladil k oblečení. Podívejte se, co vaše drahá běžně nosí, a vyberte něco v podobném stylu. Jen pozor na prstýnky, alespoň neplánujete-li strkat hlavu do chomoutu.
růže a dárek
2.      Spodní prádlo. Valentýn je jednou z příležitostí, kdy není trapné dávat spodní prádlo jako dárek. Pokud si nejste jisti velikostí, sáhněte po poukázce. Není to tak romantické, ale ušetříte si moment trapného ticha.
3.      Večeři v té restauraci, kam už strašně dlouho chce jít, ale kam je rezervační doba několik týdnů. V tenhle moment už mají ty nejlepší dost možná obsazeno, ale nikdy nevíte.
4.      Lahev dobrého alkoholu. Budete překvapeni, kolika ženám udělá lahev dobrého rumu nebo whisky větší radost než čokoláda.
5.      Zážitek. Boom dárkových zážitků už sice trochu opadl, ale pořád funguje dost firem, u kterých si můžete objednat všechno možné od pasení ovcí (pozor, aby si to špatně nevyložila) po ochutnávku vína.
6.      Kurz. Víte o něčem, co by se vaše milá ráda naučila, ale nemá kdy a od koho? Valentýn je ideální čas překvapit ji třeba kurzem jazyků nebo předplacenými hodinami tance.
7.      Elektronika. Trochu dražší varianta, ale alespoň už se nebudete muset dívat, jak telefonuje cihlou.
srdce
8.      Lístky kamkoli. Perfektní dárek, který si při správném výběru užijete oba. A nemusíte se omezovat jen na divadlo nebo kino. Máte-li to štěstí, a vaše drahá polovička je sportovní fanynkou, klidně sáhněte i po lístcích na sportovní utkání.
9.      Zvíře. Přeje si vaše partnerka domácího mazlíčka, ale vy jste se až doteď tvrdošíjně bránili? Pokud jste změnili na chlupáče názor, Valentýn je ideální čas na přírůstek do rodiny.
10.  Něco, co by si sama nikdy nekoupila. Perfektním dárkem je něco, co vaše partnerka potřebuje, ale sama by si to nikdy nekoupila, nebo ne tak kvalitní. Potřebuje nové oblečení do práce? Darujte jí kousek na míru. Nebo by opravdu užila nová sluchátka? Kupte jí taková, kterými by sama sebe nikdy nerozmazlila.