Estetika a design

Oba tyto prvky splňuje krásné, a pro každý dům vhodné, stínění formou dřevěných rolet.

Nápady a inspiraci čerpáme z přírody
Dřevo je odjakživa kvalitním materiálem, který se používá snad po celou dobu lidského zrození. Lidé jej využívali na stavění svých domovů, ale také to byl symbol velice praktického materiálu, je z něj vyrobeno nářadí a mnoho dalších věcí.
Dokonce i v dnešní době se vracíme k těmto přírodním a teplým materiálům, které nám toho mohou dát více, než si myslíme.

žaluzie

Dřevěné rolety plní hned několik funkcí:

1.       Krásný a elegantní vzhled– dodají vašemu domovu pocit luxusu a elegance v každém ohledu.

2.       Skvěle se hodí do kombinace s ostatními materiály– je to přírodní prvek, který se dá velice vhodně kombinovat i s ostatními přírodními materiály, ale také s moderní architekturou i moderním vybavením vaší domácnosti.

3.       Regulují osvětlení v interiéru– každý domov potřebuje mít uvnitř útulné a hezké prostředí a i to vám zaručí právě dřevěné rolety https://www.drevenerolety.cz/.

4.       Ovládání je buď mechanické, nebo ruční– záleží na vaší představě, jakou volbu si budete pro váš domov chtít vybrat.

5.       Chrání před vlivy počasí– dřevo navíc skvěle odolává všem podmínkám, letním, vysokým teplotám i slunečnímu záření, které skvěle pohlcuje, aby neprostupovalo do vašich místností, pokud si to nebudete přát, ale také v dešti, kdy se skvěle přizpůsobí, a v neposlední řadě i v zimě, kdy za okny budou hromady sněhu a vy vždy budete mít kvalitní stínění.

6.       Zaručuje vysokou bezpečnost– díky tomuto druhu stínění budete více chránění před zloději, zvyšují zabezpečení vašeho domova.

dřevěné žaluze

7.       Zaručují vysoký stupeň soukromí– jsou nepropustné, takže se nemusíte obývat nechtěných sousedů a jejich zvídavých očí.

8.       Vysoká tepelná a zvuková izolace– snižují akustické zvuky zevnitř budovy a také z vnější strany, aby neprocházel nepříjemný hluk dovnitř do místností. Zvyšují skvěle také tepelnou izolaci a to především v zimě, kdy zajišťují menší únik tepla a to právě díky tomu, že jde o teplý a příjemný materiál, který v létě pohlcuje sluneční paprsky a v zimě zase zabraňuje teplu zevnitř domova, aby utíkalo někam ven.