Pokud chcete zaujmout a vyvolat obdiv, vyberte si něco nevšedního


Pakliže toužíte po nějakém opravdu nevšedním módním doplňku, kterým rozhodně zaujmete pozornost, tak vyzkoušejte háčkovanou kabelku, kterou si můžete vybrat na https://www.hezkekabelky.cz/stitek-produktu/hackovane-kabelky. Naleznete tam jen samé originální kousky, které vám budou ostatní ženy velice závidět, takže se vám může snadno stát, že při svém nákupu nezůstanete jen u jednoho kousku.

hačkování
 
A kdo si třeba myslí, že se taková háčkovaná kabelka hodí spíše do výbavy minulého století anebo na nějakou hippie party, tak ten je zcela vedle. Je to přesně naopak a zrovna v letošním roce patří k nejžhavějším trendům léta folklórní motivy, ke kterým takovou háčkovanou kabelku výborně doladíte. Navíc se zcela jistě bude jednat o nevšední a neokoukaný originální kousek, který se vždycky cení, protože třeba takovou černou koženou kabelku má dnes ve své výbavě už naprosto každá žena, kdežto s tou háčkovanou vzbudíte všude obdiv. Jak u milovníků folklóru a ruční práce, tak u skutečných znalců módy, a i u těch ostatních. Neváhejte tedy ani minutu a jednu takovou si rychle pořiďte. Uvidíte, že ji oceníte jak při svých pochůzkách po městě, tak na dovolené u moře či v práci, kde ji budou vaše kolegyně jistě obdivovat.

háček

A další skvělou výhodou takových kabelek je i to, že je můžete originálně propojit se zbytkem vašeho outfitu jednoduše tak, že zajímavý háčkovaný prvek, který máte na své kabelce, přidáte jako detail také na své oblečení. A může to být třeba háčkovaná květinová brož se stejným motivem, připevněná na klopě vaší halenky anebo háčkovaná spona do vlasů. V obou případech to budou další body https://www.shellsmart.com/smart/spend_points%3Fsite%3Dcz-cs pro vás za skvělý módní zásah do černého.