Rodinné album plné radosti

Pokud bychom mohli proniknout do života našich předků, možná bychom zjistili, že na některé věci nahlíželi naprostou jinou optikou. Jak asi brali takovou důležitou a ničím nenahraditelnou životní situaci, jakou je narození dítěte? Jako samozřejmost? Dost možná. Pokud žena čekala své třinácté dítě, asi to už příliš neprožívala.
§  V současnosti, kdy není až tak samozřejmé, že se početí vůbec povede, bereme narození nového života za krásný zázrak.

matka s dcerou

§  A protože víme, že čas se zastavit nedá, snažíme se všemožně uchovat si všechny krásné vzpomínky.
Jste si ale jistí, že se opravdu nedá čas zastavit? A co úžasný vynález, kterým je fotografie? Sice není živá, ale vzpomínka v ní zůstane zachycená natrvalo. Možná by se v tuto chvíli naše prababičky pokřižovaly s výkřikem, že snad nehodláte fotit čerstvě narozeného tvorečka! My už jsme naštěstí všechny pověry překonali, a tak můžeme zachytit vše, od samého začátku. Vždyť je to přeci to nejkrásnější, stát se matkou nebo otcem. Až vaše děti vyletí z hnízda, budete si moci společně s partnerem sednout u šálku kávy a otevřít tu krásnou relikvii, kterou je rodinné album.

Od těhotenského bříška až k prvním krůčkům

Zachytit vše lze opravdu od samého začátku. Najděte si skutečného profesionála http://www.katerinasvobodova.cz/rodinne-foceni-praha/, který vám ty nejkrásnější okamžiky navždy zvěční. Mnoho nastávajících maminek využívá možnosti nechat si své miminko vyfotit ještě ve chvíli, kdy jsou nedílnou součástí.

mimino

·         To, co se rozhodně nebude nikdy opakovat, je okamžik narození.
·        Mít zdokumentovaný příchod svého potomka na tento svět je prostě úžasné.
Pak přicházejí první chvíle s miminkem, první úsměvy a první krůčky. Vše za chvilku vezme čas, ale vzpomínky vám zůstanou navždy. Pokud si jejich jsoucnost pojistíte tím, že je budete mít zaznamenané dvakrát, můžete je také prožívat intenzivněji.

3.5
02