Vyplatí se vám návštěva kosmetičky?

V salonech se sice používají stejné látky, jako v běžné kosmetice, ale za to v mnohem silnějších koncentracích. Jejich účinek je tak mnohem výraznější. Doslova zázraky udělají také různá přístrojová ošetření. Díky technologii je tak možné zvýšit hydrataci pokožky, urychlit její regeneraci nebo do ní dostat všechny účinné látky hlouběji. Na kosmetice si navíc skvěle odpočinete, u takové masáže obličeje budete určitě vrnět blahem!
 balzám na rty
Proklepněte si salon, do kterého se chystáte!
Než se svěříte do rukou kosmetičky, podívejte se na webové stránky salonu a vysledujte, co všechno a za jakou cenu vám vlastně nabízejí. Určitě si zjistěte i to, s jakou značkou kosmetiky pracují. Jak říká Eva Štěpánková, v kosmetice panuje jeden velký mýtus, že čím dražší kosmetika je, tím je také účinnější. To přitom nemusí být vůbec pravda. Poptejte se proto na zkušenosti kamarádek, známých a projeďte také internetové recenze.
 
Jak často na kosmetiku chodit?
Jak často byste měla na kosmetické „rande“ chodit? Záleží, jak velký problém s pletí máte. U akné je například dobré zpočátku docházet i jednou až dvakrát týdně, s prvními úspěchy se ale interval mezi jednotlivými návštěvami prodlužuje. Pokud jak se říká, vyloženě „nehoří“, postačí vám zajít na kosmetiku jednou měsíčně. Pokud si vyberete cenově dostupný salon, určitě vás jeho návštěva nezruinuje.
 
Jdete poprvé?
Jak by mělo vypadat první ošetření v salonu? Kosmetička by měla nejprve zhodnotit stav a typ vaší pleti, vy byste jí měla na oplátku říci, co od ní očekáváte. Jestli chcete jen standardní ošetření spojené s masáží, jestli vás má zbavit černých teček nebo třeba nežádoucích chloupků.
 léčba ruky
A co údržba?
Samozřejmě si nemůžete myslet, že když budete chodit poctivě do salonu, můžete domácí péči šidit. Když odcházíte ze salonu, je vaše pleť opravdu v lepší kondici, vy se ale musíte postarat o to, aby taková zůstala.

Vyplatí se vám návštěva kosmetičky?
Ohodnoťte příspěvek